e-mail Drukuj

Lista wydarzeń

Wydarzenie 

Wakacyjny wyjazd KDP
Nazwa:
Wakacyjny wyjazd KDP
Kiedy:
09.07.2011 - 16.07.2011 
Gdzie:
Ośr. Wyp. J. Karolczak koło Mrągowa - Sorkwity
Kategoria:
Spotkania wspólnotowe

Opis

To jest wyjazd dla każdego, dla młodego i starszego!

Zakwaterowanie: komfortowe pokoje 2-3 osobowe z łazienkami, w budynku hotelowym wysokiej klasy na 50 miejsc. Zajmujemy cały budynek.

Ośrodek, do którego jedziemy znajduje się w pobliżu wioski Maradki (http://jjkarolczak.pl/), oddalonej 5 km na południe od Sorkwit, miejscowości leżącej w połowie drogi między Mrągowem a Biskupcem w woj. warmińsko-mazurskim. Ośrodek położony jest nad jeziorem Piłakno, jednym z niewielu w Polsce, które ma jeszcze krystaliczną, pierwszej klasy czystości wodę. Otoczony strefą ciszy, tworzy znakomity rezerwat przyrody, piękne uroczysko. Wkomponowany w teren kompleks hotelowy spełnia wszelkie wymogi ekologiczne /ogrzewanie olejowe, własna oczyszczalnia ścieków, ujęcie wody, stacja uzdatniania/ ochrony środowiska.

Zaczynamy od obiadu w sobotę 9.07, kończymy śniadaniem w sobotę 16.07. W czasie pobytu planujemy jedną całodniową wycieczkę dla chętnych .

Koszty pobytu: osoba dorosła - 720 zł, dzieci do lat 12 - 580 zł, dzieci do lat 2 (bez wyżywienia i miejsca do spania) - bezpłatnie.

Informacji udziela i zgłoszenia uczestnictwa w wyjeździe przyjmuje Krzysztof Zdziechowski: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub kom. 664 36 33 44

Zgłoszenie należy potwierdzić wpłatą  zaliczki na konto Kościoła Dobrego Pasterza w wysokości 50 zł od osoby (z dopiskiem od kogo i za ile osób).

Konto KDP: BGK II O/Warszawa 15-1130-1020-0300-0000-0003-9086

Czego można się spodziewać na wyjeździe?

Proponujemy następujące aktywności:

-modlitwa poranna dla chętnych (prowadzi Cecil Fergusson)
- wykład pastora O'Briana na temat Listu do Kolosan (w tym czasie zajęcia dla dzieci). Wykład będzie tłumaczony z j. angielskiego.
- poznajemy Biblię - studium biblijne w grupach (w tym czasie zajęcia dla dzieci), m.in. studium biblijne po angielsku
- czas wspólny: pogodny wieczór
- spotkanie z pastorem „100 pytań do pastora”
- szkółka haftu krzyżykowego
- przewidujemy osobne spotkania dla młodzieży.

Miejsce

Ośr. Wyp. J. Karolczak koło Mrągowa
Miejsce:
Ośr. Wyp. J. Karolczak koło Mrągowa   -   strona www
Ulica:
Maradzki Chojniak 10
Kod:
11-731
Miasto:
Sorkwity

Opis

Brak opisu